українськарусскийСвобода! Справедливiсть! Солiдарнiсть!
Соцiал-демократична партiя України (об`єднана)
контакти | карта сайту | про проект
Конкурс: Мільйон червоних троянд

Новини і подiї

  Партійні новини

21 травня Київська міська організація СДПУ(О) звернулася до Печерського суду з позовною заявою до телерадіокомпанії "Київ" з приводу припинення сплаченої трансляції агітаційних роликів на телеканалі.
  Проект Декларації принципів об'єднання лівих сил затверджено

На вчорашньому засіданні координаційної ради Круглого столу лівих політичних сил України, яке відбулось в київському офісі СДПУ(О), розглянули низку питань стосовно координації дій лівих партій - учасників Круглого столу.
  З Росією за процвітання і суверенітет незалежної України!

Заява учасників мітингу прихильників лівих і лівоцентристських партій та громадських організацій Харківщини.
  Кримські об'єднані соціал-демократи

Кримські есдеки на черговому засіданні Бюро обговорили програму модернізації республіканської партійної організації до 2011 року. У програмі передбачені серйозні структурні зміни партійних організацій, від республіканської до низових первинних, за рахунок створення так званих політичних команд, що дозволить оперативніше і ефективніше здійснювати партійну роботу і роботу з виборцями, повною мірою використовувати людський чинник і організаційні ресурси, накопичені за час діяльності організації.
  СПІВРАЦЯ лівоцентристських сил

ІНФОРМАЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ круглого столу "Співпраця лівоцентристських сил: європейський досвід та українські перспективи"
Інформаційне повідомлення 15 листопада 2007 року в Українському Домі відбулося засідання круглого столу на тему: "Співпраця лівоцентристських сил: європейський досвід та українські перспективи". У ньому взяли участь представники українських політичних партій лівоцентристського спрямування: Юрій Загородній (СДПУ(О)), Віталій Шибко (Соціалістична партія України), Сергій Гмиря (Комуністична партія України), Володимир Марченко (Прогресивна соціалістична партія України), Іван Чиж ("Справедливість"), Юрій Збітнєв (партія "Нова Сила"), Мирослав Якібчук (Всеукраїнська партія трудящих), Микола Песоцький (Народно-трудовий союз України), Сергій Пересунько (Соціал-демократичний союз), Олександр Клюс (партія "Українські соціал-демократи"), Валентина Гошовська (партія "Солідарність жінок України"). У засіданні взяли участь закордонні експерти – представники партії "СМЕР – соціал-демократія" Любомир Петрак та Йозеф Мігаш (Словаччина) та Володимир Ністюк (Білоруська соціал-демократична партія "Громада"). Із вітчизняних експертів у роботі взяли участь: Володимир Малинкович, Георгій Крючков, Борис Олійник, Василь Стоякін, Андрій Єрмолаєв, Микола Шульга, Віталій Кулик та інші. У засіданні круглого столу також взяли участь представники профспілок та громадських об’єднань. Закінчивши роботу, учасники ухвалили резолюцію.
  Постанова XXI з'їзду Cоціал-демократичної партії Украіни (об'єднаної)

Про суспільно-політичну ситуацію в Україні, внутрішній стан партії та підготовку до позачергових виборів 30 вересня 2007 року.Про проект | Карта сайта | Контактна iнформацiя | Як вступити в СДПУ(О) | Статьи

© Iнтернет-сайт "Соцiал-демократiя в Українi" 2001 - 2010 р.

Зворотній зв'язок: sdpuocom@bigmir.net Прес-центр СДПУ(О): sdpuocom@bigmir.net

При повному або частковому використаннi посилання на www.sdpuo.com обов'язкове.


»  jokcer.win - играть онлайн на гривны