українськарусскийСвобода! Справедливiсть! Солiдарнiсть!
Соцiал-демократична партiя України (об`єднана)
контакти | карта сайту | про проект
Конкурс: Мільйон червоних троянд
Ігор Шурма: "Партія Регіонів може забезпечити перемогу Ющенка на наступних президентських виборах"

04.10.07 14:16
Прес-служба

Ігор Шурма: «Партія Регіонів може забезпечити перемогу Ющенка на наступних президентських виборах»
"Результатом нинішніх парламентських виборів стане не встановлення справедливості, як говорив Ющенко, а навпаки по всій Україні, всі органи влади будуть приречені на хаос — протистояння двох половин України. Якщо ж буде створена демократична коаліція, вона буде нетривкою, а її співвідношення з опозицією буде десь 228/222. І всім прекрасно зрозуміло, що це приведе до такого: або постійно порушуватиметься 84 ст. Конституції України, або постійно фальсифікуватимуть результати голосування у Верховній Раді", - сказав Ігор Шурма, коментуючи результати виборів.

"Якщо подивитись на спектр політичних сил, що подолали трьохвідсотковий поріг та зробити деякий зовсім нескладний аналіз, можна побачити, що після парламентських виборів 2007 року, "законність" буде на боці лібералів та нецентристських, а швидше ортодоксальних радикальних сил лівого і правого флангу. Тож виходить, що Україна, прагнучи інтеграції до Європейського Співтовариства, де домінує лівоцентристський стиль життя, свої партії лівоцентристського спрямування залишає поза Верховною Радою", — додав перший заступник Голови СДПУ(О).

До того ж Ігор Шурмa нагадав, що об’єднані соціал-демократи неодноразово наголошували на необхідності об’єднання сил лівоцентристського спектру.

"На цьому етапі дуже важливо аби всі лівоцентристські партії, залишаючи власні внутрішньопартійні амбіції, долучилися до ініціативи СДПУ(О) і розпочали діалоги щодо об’єднання зусиль заради майбутнього України", — зазначив Ігор Шурма.

Також перший заступник Голови СДПУ(О) сказав, що результатом домовленостей, які, очевидно, були досягнуті в переговорному процесі з Партією Регіонів, стане неможливість перемоги Ющенка на наступних президентських виборах без підтримки "біло-синього" політичного табору.

"Тож Віктору Андрійовичу знову доведеться шукати можливих шляхів, що дозволять йому спробувати зайняти президентське крісло на наступний термін," — зазначив він.


Про проект | Карта сайта | Контактна iнформацiя | Як вступити в СДПУ(О) | Статьи

© Iнтернет-сайт "Соцiал-демократiя в Українi" 2001 - 2010 р.

Зворотній зв'язок: sdpuocom@bigmir.net Прес-центр СДПУ(О): sdpuocom@bigmir.net

При повному або частковому використаннi посилання на www.sdpuo.com обов'язкове.


»